ניקוי שטיחים – המדריך המלא

ניקוי שטיחים – המדריך המלא

ניקוי שטיחים – המדריך המלא רק בפורטל

זה יכול לקרות בכל בית, שאריות של לכלוך, אבק, לעיתים זה חול ולעיתים זה גם שאריות של מזון שנשאר או שערות של בעל חיים. מה עושים במצב הזה? אם אין לכם זמן לעשות את זה מדי כמה חודשים, הנה כמה דברים על אודות ניקוי שטיחים ואיך להשאיר את כל הלכלוך מאחור ועל הדרך לשמור על שטיח עם נראות מושלמת.

איך באמת מנקים את השטיח?

אם יש לכם כתם על שטיח כדי שהוא לא ייטמע בסיבים חשוב לנקות אותו כמה שיותר מהר וכך למנוע את הבעיה הקשה יותר.

אז מה עושים? כעזרה ראשונה חשוב לספוג את הכתמים באמצעות ניירות או מטליות יבשות, לוקחים סבון, לוקחים מעט מים או חומר מתאים ונותנים סוג של טיפול ראשוני.

אסור לשפשף את המקום ולא להכות על המקום המלוכלך, הכול בעדינות במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

חברה או אדם פרטי? איך ולמי לפנות לניקוי השטיח?

לכאן או לכאן, אם אין לכם ניסיון בניקוי של שטיחים כדי שתשאירו את המשימה לגורמים יודעי דבר, שטיחים איכותיים ששילמתם עליהם לא מעט ראוי יהיה לפנות לגוף מוכר שיספק את הטיפול המקצועי וייחודי כך שהשטיח ישרת אתכם לזמן ארוך יותר.

בגדול אם כן תבחרו לנקות לבד, בחרו בסבון, אל תשתמשו עם שום מטלית רטובה מדי אלא לחה, לא צריך חומרי ניקוי שלא מתאימים, הם עלולים להעצים את הנזק.

איך זה יעזור? בסופו של דבר אם תבחרו לנקות בצורה מקצועית יהיה כאן הרבה יותר קל ומהיר ובעיקר יקצר את הנזקים לחברת הניקוי.

איך בוחרים חברת ניקוי שטיחים?

בקשו הצעת מחיר ראויה, ראשית בקשו שיבדקו את השטיח עצמו, חברת ניקוי תראה את זה תדע להעריך לכם את המחיר בצורה התקינה ביותר.

הצעת המחיר תקבע לפי סוג הנזק, זמן עבודה לכן חשוב לשלוח תמונה שתעריך את סוג השטיח, את הגודל שלו וכן את הזמן שיידרש לנקות את הכתמים עצמם כך שבסופו של דבר הניקיון יתבצע בצורה הטובה ביותר.